Firmamız Hakkında

REBETA 2020 yılında Özgül Aşcı tarafından kurulan bir Ayakkabı Markasıdır. REBETA ürünleri %100 Deriden üretilmekte olup Fabrika İstanbul'da kurulmuştur. Üretim, Tasarım, Lojistik ve Satış Pazarlaması www.betaderi.com üzerinden gerçekleştirilmektedir. REBETA Mağazacılık altyapı çalışmalarını sürdürmektedir.


Betaderi.com: 

Kasım 2019 Tarihinde Aşcı Ticaret Beta Firmasından E-Ticaret ve Mağazacılık Bayiliğini almıştır. Aşcı Ticaret Mart 2020 Tarihine kadar Beta Firmasıdan ürün alımını sürdürdü. Firmamıza Mart 2020 Tarihinde yeni bir Marka olan REBETA da eklendi. %100 Hakiki deri olan REBETA ürünlerinin satışı ve hizmetini sürdürmekteyiz. 

www.betaderi.com Alışveriş Pazarına Ayakkabı Sektöründe artı değer katmak ve İnternet kullanıcılarının özellikle Ayakkabı, Sandalet, Bot ve Deri Aksesuar ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hedefimizi "Tek noktadan Evsel Sektörün tüm ihtiyaçlarını, en Kaliteli ürünlerle karşılamak" olarak koyduk. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık ve büyüyerek almaya da devam edeceğiz.

www.betaderi.com E-platform olarak 4. mağazamız olarak şekillenmektedir. Çalışmalarımız Bilinçli müşteri profili sayesinde gücünü arttırarak yoluna devam edecektir.


Bize bu yolda eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Aşcı Ticaret 

www.betaderi.com