Betaderi.com 

Kasım 2019 tarihinde Aşcı Ticaret, Beta Shoes (Beta Ayakkabıcılık A.Ş.) firmasından e-ticaret ve mağazacılık bayiliğini almıştır. Aşcı Ticaret, 2020 yılının mart ayına kadar Beta Shoes firmasından ürün alımını sürdürdü. Firmamıza Mart 2020 tarihinde yeni bir marka olan REBETA eklendi. %100 hakiki deri olan REBETA ürünlerinin satışı ve hizmetini sürdürmekteyiz. 

www.betaderi.com olarak, alışveriş pazarına ayakkabı sektöründe artı değer katmak ve internet kullanıcılarının özellikle ayakkabı, sandalet, bot ve deri aksesuar ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık ve büyüyerek almaya da devam edeceğiz.

Rebeta

REBETA 2020 yılında Özgül Aşcı tarafından kurulan, %100 yerli ayakkabı markasıdır. REBETA ürünleri %100 deriden üretilmektedir ve fabrika İstanbul'da kurulmuştur. Üretim ve tasarım REBETA tarafından gerçekleştirilmekte olup, satış ve pazarlaması www.betaderi.com üzerinden sağlanmaktadır. REBETA mağazacılık altyapı çalışmalarını sürdürmektedir.

Bize bu yolda eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Aşcı Ticaret 

www.betaderi.com